Hakkımızda - Filiz Plastik

Mühendislik plastikleri olarak bilinen PP, PE, PVC, PTFE (Teflon), POM (Delrin) gibi malzemeler, levha ve çubuklar şeklinde tedarik edilebileceği gibi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, iletilen resim veya numunelere uygun olarak universal veya CNC tezgahlarında işlenerek de tedarik edilebilmektedir.

20 yıllık tecrübenin sonunda edinilmiş bilgi birikimi ve deneyimli mühendislerden oluşan kadrosu ile büyümede sürekliliği hedefleyen firmamız, geniş ürün portföyü ve her geçen gün artan stok miktarı ile bugün 81 ilde 10.000’in üzerinde müşterisinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmektedir. Malzeme tedariğinin yanı sıra malzeme seçimi, kaynak makinesi temini, bitmiş ürün imalatı, kimyasal analiz raporlamaları gibi farklı konularda da teknik bilgi desteğiyle müşterilerine destek olmaktadır.

Kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamayı kendine ilke edinen firmamız, müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek için ISO 9001:2015 ve ISO 10002 belgelerini almıştır.

Filiz Plastik, müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğe dayalı bir şirket kültürü ile yıllar içerisinde köklü ve güvenilir bir firma olduğunu kanıtlamış ve sanayideki birçok firmanın ana tedarikçisi konumuna gelmiştir.